AT 44 jaka długość lufy

Moderator: bobik66

AT 44 jaka długość lufy

Postautor: kozichwost » 04 gru 2016, 21:09

Kumpel chce sobie zakupić ateka w wersji tactical. Namówiłem go na lufę LW. Karabinki te sprzedawane są z różnymi dlugosciami lufy. Na co one mają wpływ? Jaką wybrać do rekreacji / tarczowej rekreacji / rekreacyjnego HFT?
kozichwost
starszy sierżant
starszy sierżant

Medals: 1
Sekcja CP (1)

Re: AT 44 jaka długość lufy

Postautor: cezbar » 04 gru 2016, 21:59

Ile luf, tyle ich zwolenników. Nie patrz na to. Przyłóż się do karabinka i sprawdź czy wygodnie się składasz. Ja miałem AT-eka z turecką lufą (na dodatek delikatnie skróconą) i był o wiele celniejszy niż niejeden z lufa LW.
Paweł Ty jesteś kawał chłopa i spokojnie możesz sobie pozwolić na lufę długą. Ważne by karabinek nie ciążył na lufę bo trudno jest utrzymać przez dłuższy czas punkt celowania. W ten oto sposób doszliśmy do sedna, krótka a długa lufa. Dłuższa teoretycznie powinna być celniejsza, natomiast krótsza nie ciąży do przodu i jest wygodniejsza, mniej męczy. Rzecz gustu i postury.
Obrazek Obrazek

skoro nie może być mądrze, to przynajmniej będzie śmiesznie
Awatar użytkownika
cezbar
Aferzysta

Medals: 8
Sekcja HFT (1) Sekcja CP (1)
Złoto Sprężyna 2013 (1) Złoto Sprężyna 2014 (1)
Brąz Pistolet 2014 (1) Cztery lata w KS E-Tawerna (1)
1 miejsce LOK'alna Liga 2013 (1) 1 miejsce LOK'alna Liga 2014 (1)

Re: AT 44 jaka długość lufy

Postautor: kozichwost » 05 gru 2016, 3:02

Ok dzięki. Tak przekażę kumplowi, bo mój AT musi na mnie jeszcze trochę poczekać
kozichwost
starszy sierżant
starszy sierżant

Medals: 1
Sekcja CP (1)

Wróć do Karabinki i pistolety pneumatyczne