[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 488: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4791: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4793: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4794: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4795: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
LOK Nowa Dęba • Wyświetl temat - Stawiska2016 zawody strzeleckie Grupy Feniks HFT

Stawiska2016 zawody strzeleckie Grupy Feniks HFT

Moderator: Oko

Stawiska2016 zawody strzeleckie Grupy Feniks HFT

Postautor: Oko » 26 sie 2016, 16:53

IMG_0052.jpg
Osobne piękne podziękowanie za zaangażowanie w organizacje pierwszych zawodów składam kolegom Jarkowi - lorjar, Markowi - Marek2007, Marcinowi - MarcinMaz, Rafałowi - rafnow32 i Markowi - wizygot. Szczególne dzięki należą sie także kol. Uli M za to, że znosila moje marudzenie przy projektowaniu loga i dyplomu.

Przyjemnością było ustawiać z Wami tor.
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Oko
generał
generał

Medals: 4
Złoto PCP 2013 (1) Srebro PCP 2014 (1)
Złoto Pistolet 2014 (1) Złoto PCP 2015 (1)

Re: Stawiska2016 zawody strzeleckie Grupy Feniks HFT

Postautor: Oko » 26 sie 2016, 17:58

Miejsce 1. Wacław Stamirski - wawool FT 14/Extreme 11 pkt. razem 21pkt.
2. Sławomir Czapla - Bonzoo 0/0

Miejsce 1. Daniel Kozioł - DANY............ Masters 54/ Extreme 36pkt. razem 90 pkt. (po dogrywce)
2. Grzegorz Mazur - grzesma1..............54/36.............................90 (po dogrywce)
3. Krzysztof Siuda - Krzysztof S............56/33.............................89
4. Robert Kowalski - koval...................53/33.............................86
4. Marcin Mazurowski - MarcinMaz........ 54/32.............................86
5. Krzysztof Ćwik - Gruby....................50/34.............................84
6. Krzysztof Kowalczyk - krzysztof K......52/30.............................82
6. Tomasz Śliwa - Tomas.....................48/34.............................82
7. Ryszard Żymła - Richat...................50/31.............................81
8. Artur Kowalik - erico.....................48/30..............................78
9. Martyna Pindel - Snajperka.............38/39..............................77 1 miejsce w kat. najlepsza kobieta
10. Adam Pindel................................44/29..............................73
11. Marek Uriasz - DO_cent.................43/27..............................70
12. Marek Kaleta - Kalmar...................36/26..............................62
13. Stanisław Krysa - estan.................50/0................................50 weteran 1 miejsce w kat. najlepszy weteran
14. Mieczyslaw Cupial - M.C. ...............48/0...............................48 weteran
15. Tomasz kaczmarczyk - Tramal.........43/0................................43
16. Rafał Nowacki - rafnow32..............42/0................................42
17. Jerzy Świstak - jur1950.................41/0................................41
17. Jarosław Lorenz - lorjar................41/0................................41
18. Marek Puzio - PuMa......................39/0................................39
19. Zdzisław Słaby - Oko.....................0/33................................33 weteran
20. Michał Stępniewski.......................0/0..................................0
20. Marek Barszczowski......................0/0..................................0
20. Krzysztof Ponikły - PoNiU................0/0.................................0
20. Piotr Sitko - PIO...........................0/0..................................0
20. Damian Straszak - Damian_str........0/0..................................0
20. Barbara Marciniak........................0/0.................................0

1. Grzegorz Iwaniak - Szwagier 007.....48/32...............................80
2. Jacek Łabędzki - stater..................46/33..............................79
3. Paweł cholewka - PawelC...............47/31..............................78
4. Dariusz Cieślak - Zarus..................44/32..............................76
5. Marek Sobota - wizygot.................42/29..............................71
6. Adam Hyska - Adah......................41/29..............................70
7. Stanisław Gurba - Stanley176.........42/27..............................69
8. Wiesław Merkwa - Westmer............38/27..............................65
9. Sławomir Adamski - SLAVO.............34/22..............................56
10. Cezary Bartosiak - cezbar..............43/0................................43
11. Bogdam Furtak - bobik..................37/0................................37
12. Rafał Iwaniak - Iwan.....................0/0..................................0

1. Michał Majgier - Rothins.................39/0................................39 1 miejsce w kat. junior

Po obfitych opadach i porywistym wietrze tor do Ekstreme skrócono o trzy stanowiska (te najdalej położone). Łódź (dł. 7m dwie kotwice po 36kg) z celami 19 i 20 wichura przestawiła o ok.20m w prawo i o ok. 7m bliżej brzegu (stanowisko przeniesiono nie rezygnując z ostrzeliwania łódki). Zawody kontynuowano w deszczu po przeczekaniu nawałnicy. Chwała twardzielom. :D

Zgłoszonych zawodników i piknikowców było 48 osób, obecnych na zawodach było 41 osób.

Jeszcze raz piękne dzięki za udział i do następnego. :D

Linki do fotek i informacji o zawodach

Tawerna Nowa Dęba viewtopic.php?f=16&t=534
SMS Hetman http://www.smshetman.pl/viewtopic.php?f ... 4e9f3e19f6
Fotki lorjara https://get.google.com/albumarchive/102 ... source=pwa
Mój album https://get.google.com/albumarchive/108 ... qtnU4PG4XA
Awatar użytkownika
Oko
generał
generał

Postautor: cezbar » 26 sie 2016, 20:06

Fajne zawody, fajni ludzie (to jest w zawodach najważniejsze), miła atmosfera. Ogólnie OK.
Widać, że dużo pracy zostało włożone w przygotowania. Mnie najbardziej podobały się figurki na wodzie. Szacun. Choć czasem na stanowiskach przy lufie sterczała trawa. Takiemu strzelcowi jak ja to i tak nie przeszkadzało. Czy walnę w trawę czy w drzewo, co za różnica - hehe.
Pierwsza część zawodów rewelacyjna. Do drugiej nawet nie podchodziłem - dla mnie osobiście to męczarnia. Te same figurki, dalekie, małe kazetki a wszystkie postawy wymuszone - Extreme XXXL. Dobre na trening, ale nie na zawody. Jeśli już, to te zawody powinny mieć 3 punktacje.
1. Masters
2. Extreme
3. (1+2)
Pierwsze zawody, na których byłem gdzie organizator oficjalnie w trakcie serwował piwo Obrazek Obrazek

Za to figurki na łódce co mi uciekały z lunety były extra.

Miło spędziłem dzień, a to w końcu najważniejsze.

Podziękowania dla organizatorów za trud włożony w przygotowanie zawodów i dla Marka (wizygot), który mi dzielnie towarzyszył na torze i czuwał nad wszystkim, zapisywał co się trafiło lub nie trafiło, bo ja jestem taki leniwy, że nawet karty nie chciałem brać. Na dobrą sprawę nie wiem nawet jak te karty wyglądały :)

Zdzisiu? Dlaczego na liście są osoby, których nie było i są punktowani tak jak by nic nie trafili? Ja rozumiem, że mam zero za drugą turę, ale ja byłem tylko nie startowałem, ale tamtych nie było w ogóle. Coś tu jest nie halo! Np Sławomir Czapla zdobył drugie miejsce w FT nie startując. Czyli ma prawo do nagrody!

skoro nie może być mądrze, to przynajmniej będzie śmiesznie
Awatar użytkownika
cezbar
Aferzysta

Medals: 8
Sekcja HFT (1) Sekcja CP (1)
Złoto Sprężyna 2013 (1) Złoto Sprężyna 2014 (1)
Brąz Pistolet 2014 (1) Cztery lata w KS E-Tawerna (1)
1 miejsce LOK'alna Liga 2013 (1) 1 miejsce LOK'alna Liga 2014 (1)

Postautor: Oko » 26 sie 2016, 21:23

Byłem, organizowałem i nie mogłem w pierwszej turze strzelać - obowiązki. Sobie tyż wpisałem za pierwszą turę 0, za to nieodpuściłem Extreme. To były tylko 24 strzały do celu. W sylwetkach np strzela się w jednej turze 20 razy i w sumie trzeba oddać czterdzieści strzałów z kilkunastominutową przerwą. U nas były dwie godziny na odpoczynek. Extreme, ta nazwa była chyba na wyrost. ;) Stary już jestem, ale się nie zmęczyłem. :D W kość dałem sobie dopiero w poniedziałek przy sprzątaniu sprzętu. :lol:

Po piwie u dorosłej osoby po dwugodzinnej przerwie i obiedzie nie ma już śladu. Osoby u których spalanie jest kiepskie piwko zabrały sobie do domu. Daliśmy wszystkim dodatkowo po 1,5 l wody mineralnej, jeżeli komuś brakło, to była jeszcze rezerwa dla spragnionych. Pierwszy raz zaobserwowałem że po zawodach nie było śmieci nie musieliśmy sprzątać terenu, było czysto. Za to wszystkim serdecznie dziękuję, zaoszczędziliście małej grupie organizatorów dodatkowej roboty. :D

Czarek, mówiłeś że strzelać już nie możesz, że zeza dostałeś (nie oglądaj się za babami). A tu masz babo placek, wystrzelałeś piąte miejsce. Czyli nie jest z Tobą tak żle jak mówisz. Nie sciemniaj, potrenuj i mniej narzekaj, a wynik będzie na pudło. Zalecam sylwetki. :lol:

Nie wiem co na to Wacek, ale Sławek odgrażał się że w przyszłym roku - łoddos, łoddos. :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Oko
generał
generał

Postautor: PuMa » 27 sie 2016, 7:25

Dzięki za miło spędzony czas , za towarzystwo i miłą atmosfere na torze i nie tylko ,podziękowania dla organizatorów mam nadzieje że zobaczymy się na drugi rok :D :lol: :mrgreen: przepraszam za tak oszczędny komentarz ,ale nigdy nie byłem dobry w pisaniu elaboratów :?: tak się to chyba pisze :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
PuMa
marszałek
marszałek

Cztery lata w KS E-Tawerna (1) 3 miejsce LOK'alna Liga 2013 (1)

Postautor: cezbar » 27 sie 2016, 9:02

Zdzisiu, nie przejmuj się. Jest Ok. Ja czasem lubię sobie trochę pomarudzić Obrazek

skoro nie może być mądrze, to przynajmniej będzie śmiesznie
Awatar użytkownika
cezbar
Aferzysta

Medals: 8
Złoto Sprężyna 2013 (1) Złoto Sprężyna 2014 (1)
Brąz Pistolet 2014 (1) Cztery lata w KS E-Tawerna (1)
1 miejsce LOK'alna Liga 2013 (1) 1 miejsce LOK'alna Liga 2014 (1)

Wróć do Grupa HFT FENIKS