Wyniki E-Zawodów

Moderator: Oko

Wyniki E-Zawodów

Postautor: cezbar » 11 mar 2013, 21:30

Aktualne wyniki będą zamieszczane w tym temacie a tabelka dostępna będzie online.

TABELA WYNIKÓW
Obrazek Obrazek

skoro nie może być mądrze, to przynajmniej będzie śmiesznie
Awatar użytkownika
cezbar
Aferzysta

Medals: 8
Sekcja HFT (1) Sekcja CP (1)
Złoto Sprężyna 2013 (1) Złoto Sprężyna 2014 (1)
Brąz Pistolet 2014 (1) Cztery lata w KS E-Tawerna (1)
1 miejsce LOK'alna Liga 2013 (1) 1 miejsce LOK'alna Liga 2014 (1)

Re: Wyniki E-Zawodów

Postautor: cezbar » 30 gru 2013, 21:30

Czekałem na głównego sędziego E-Zawodów, ale przyspieszę temat bo zostało 24 godziny do końca roku. Czas ogłosić wyniki. Sędzia główny zweryfikuje...

E-Zawody Sezon 2013

Kategoria PCP
  1. Oko
  2. bobik66
  3. gudy
  4. PuMa

Kategoria Sprężyna
  1. cezbar
  2. zack

Kategoria dodatkowa Pistolet
  1. Oko
  2. cezbar
  3. PuMa

Szczegółowe wyniki są w linku w poście powyżej.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
cezbar
Aferzysta

Postautor: Oko » 31 gru 2013, 19:52

Zacznę od przeprosin za zwłokę w weryfikowaniu ostatnich wyników w E-Zawodach. Dorobiłem się nowego laptopka, a z nim dostałem Windowsa 8 i dopiero zaczynam się go uczyć, powiem Wam - jest upierdliwy. Jak by tego było mało skończył mi się limit na koncie i korzystam teraz z Aero2 kierownictwa. ;)

Wszystkie obliczenia, które zrobił Czarek oraz kolejność zawodników na listach końcowych są prawidłowe. Gudy, gratuluję pościgu za Bobikiem, kurczę tylko dwa pkt. zabrakły Ci by minąć Bogusia. Marek, na strzelanie bierz herbatkę miętkową: mrgreen: , kawusia to dopiero dobra jest po. :lol: U mnie w pistolecie, to po wynikach od razu widać , gdzie nie trenowałem, albo gdzie śniadanko było zbyt obfite. :lol: Przewiduję, że nadchodzący nowy rok będzie bardzo ciekawy, jeżeli chodzi o nasze rozgrywki strzeleckie w E-Zawodach. Widać po wynikach, że nasze umiejętności strzeleckie wyraźnie wzrastały z miesiąca na miesiąc. Zwiastunem tej przesympatycznej rywalizacji była końcowa rozgrywka pomiędzy Bobikiem, a Gudym. Liczę także, że Wawel zrobi tak jak zapowiedział, tzn. dołączy do nas i będzie z nami strzelał w E-Zawodach w 2014 roku. Byłoby fajnie gdyby jeszcze paru kolegów skusiło się i dołączyło do nas. Strzelanie w takiej formule jak nasza, to dobry trening przed każdymi zawodami, a jak się strzela w dobrym towarzystwie, to sympatyczniej jest i nawet kiepska pogoda nie przeszkadza. :D
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Oko
generał
generał

Medals: 4
Złoto PCP 2013 (1) Srebro PCP 2014 (1)
Złoto Pistolet 2014 (1) Złoto PCP 2015 (1)

Postautor: cezbar » 29 gru 2014, 13:13

Medale (wirtualne) już porozdawane. Oficjalną część pozostawiam głównemu sędziemu E-Zawodów czyli naszemu koledze Zdzisiowi (Oko).
Zdzisiu czyń swoją powinność i ogłoś ostateczne wyniki.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
cezbar
Aferzysta

Postautor: Oko » 30 gru 2014, 13:00

:D Panie i Panowie grudniowym strzelaniem zakończyliśmy sezon 2014 naszych E – Zawodów. Łącznie we wszystkich konkurencjach strzelało osiemnastu zawodników, którzy z większym czy mniejszym samozaparciem, ale dotrwali do zakończenia turnieju i zostali sklasyfikowani. Po dwóch latach rozgrywania turnieju, odpowiadając na zgłaszane przez Was propozycje opracowałem nowy regulamin zmieniający nieco formułę tych zawodów. Regulamin zawiera nowe uregulowania i odpowiada na propozycje dotyczące uatrakcyjnienia naszych E – Zawodów. Strzelanie korespondencyjne dalej będzie oparte o zasady fair play i wzajemne zaufanie. Nowa formuła strzelania do tarczek bardziej przybliża E – Zawody do rozgrywanego w terenie HFT. Wprowadzamy zmienność postaw i tak jak w zawodach HFT stosujemy postawy wymuszone. Organizując strzelanie tarczowe w proponowanej formule chcemy zdopingować Was, byście przynajmniej raz w miesiącu, bez względu na pogodę wyszli z ciepłego domu i poganiali trochę w terenie. Strzelanie w E – Zawodach w założeniu ma być także treningiem przygotowującym do zawodów HFT. To, że prowadzimy ranking ma dodatkowo dopingować zawodników do osiągania lepszych wyników, ale głównie ma to być dobra zabawa z elementami małej rywalizacji. Wprowadzamy także po raz pierwszy możliwość rywalizowania w E – Zawodach drużynom. Zasady według których będziemy rywalizowali w sezonie 2015 znajdziecie tutaj viewtopic.php?f=26&t=391
Podsumowując nasze całoroczne strzelanie w E – Zawodach cieszę się, że parę osób dołączyło do nas, że parę osób równolegle z nami ostro trenowało by ew. dołączyć w przyszłym sezonie. Pierwotnie nosiłem się z zamiarem podsumowania – porównania wyników z dwóch sezonów, ale uznałem, że to, jak każdy wypadł w takim porównaniu i co ew. zyskał poprzez udział w E – Zawodach może wykonać sobie każdy indywidualnie. Zestawienia wyników są na forum. viewtopic.php?f=26&t=150 Osobiście chętnie przeczytałbym Wasze wnioski, by dowiedzieć się czy Wasz udział w tej zabawie strzeleckiej coś wam daje. ;) :D
Zwycięzcom serdecznie gratuluję, zaś tym którzy uplasowali się nieco niżej w rankingu życzę więcej szczęścia w nowym sezonie, bo widać że umiejętności posiadają już spore by aspirować wyżej. :D
Konkurencja karabin pneumatyczny.
Kategoria PCP
1. Wawool
2. Oko
3. Vip63
4. Lorjar
5. Gudy
6. Bobik
7. Marek1967
8. PuMa
Kategoria sprężyna
1. Cezbar
2. Marekzb
3. Bartekzb
4. Safari
Konkurencja pistolet pneumatyczny 10 m
1. Oko
2. Wawool
3. Cezbar
4. Bobik
5. PuMa
6. Pico1979

Jeszcze raz gratuluję wyników, a nie zdecydowanych do wzięcia udziału w zawodach serdecznie zapraszam i życzę wszystkim powodzenia w nowej edycji E – Zawodów. :D
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Oko
generał
generał

Medals: 4
Złoto PCP 2013 (1) Srebro PCP 2014 (1)
Złoto Pistolet 2014 (1) Złoto PCP 2015 (1)

Wróć do Regulamin e-zawodów / Wyniki rozgrywek