[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
LOK Nowa Dęba • Wyświetl temat - DELTA FFP-4,5-14x44

DELTA FFP-4,5-14x44

Lunety, lornetki i wszystkie inne "patrzałki"

DELTA FFP-4,5-14x44

Postautor: jur1950 » 24 gru 2017, 15:07

Witam Kolegów.Czy ktoś mógłby mi pomóc w opanowaniu Krzyża w tej lunecie do domierzania odległosci figurek na odpowiednich dystansach?
Prosiłbym o jakąś instrukcję krok po kroku.Nadmienię,pisałem do Yara-autora ,ale nie mam kontaktu.Jeżeli Koledzy pomogą będę b.wdzięczny i przy najbliższych zawodach będę zobowiązany.
Pozdrawiam Jurek.
jur1950
szeregowy
szeregowy

Wróć do Optyka