[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 78: Undefined variable: Array
LOK Nowa Dęba • Wyświetl temat - Nauka strzelania

Nauka strzelania

Moderatorzy: Voiteck, kamil82

Nauka strzelania

Postautor: Czarnoprochowiec » 03 sie 2017, 14:20

Witam Wszystkich, sprawa jest taka, że mój mąż bardzo interesuje się czarnoprochowcami ale nigdy z nich nie strzelał. Z normalną bronią miał już styczność.
Czy którymś z klubowiczów mógłby przeprowadzić takie małe szkolenie z używania czarnoprochowców na swojej broni 10 września?
Oczywiście pokryje wszelkie koszty/wynagrodzenia.
Pozdrawiam
Czarnoprochowiec
szeregowy
szeregowy

Re: Nauka strzelania

Postautor: Voiteck » 05 sie 2017, 6:00

Czy mąż posiada jakąś swoją broń czy chce się bawić naszymi :) Dlaczego akurat czwartek (większość ekipy pracuje), przeszkolenie z broni krótkiej, długiej ? Oraz podstawowe pytanie czy szanowny małżonek nie jest przypadkiem ruskim szpiegiem :lol: PZDR!!!
Remington Army 44, Cattleman Birdshead 44 3,5'', GG Eleanor 45
Przy lampie naftowej w bunkrze moim małym,
wytłukłem wszy połowę w mym mundurze całym ...
Awatar użytkownika
Voiteck
generał broni
generał broni

Medals: 2
Sekcja CP (1) Dwa lata w KS E-Tawerna (1)

Postautor: kamil82 » 06 sie 2017, 22:34

10 września a nie sierpnia :) wypada w niedzielę. Ekipa pewnie się zbierze więc i z przeszkoleniem nie powinno być problemu. Dla pewności daj znać kilka dni wcześniej w wątku, gdzie umawiamy się na strzelanie.
kamil82
pułkownik
pułkownik

Sekcja CP (1) Trzy lata w KS E-Tawerna (1)

Postautor: Czarnoprochowiec » 10 sie 2017, 18:22

Hej, małżonek nie jest riskim szpiegiem spokojnie :D. Nie ma swojej broni :(. 10 września to niedziela :). A czarnoprochowce są długie i krótkie? Nie wiedziałam..ja się nie znam :mrgreen: . Chciałabym żeby mąż mógł sobie sam załadować broń postrzelać troche pogadać z kimś o tego rodzaju broni. Godzina jest mi obojętna, dostosujemy się. Powiedzcie proszę cenowo jakby to mogło wyjść i czy ktoś konkretnie się tego podejmie :) Pozdrawiam!
Czarnoprochowiec
szeregowy
szeregowy

Postautor: DjAbra » 11 sie 2017, 22:08

są rewolwery (zazwyczaj 6cio strzałowe, od 3,5 do 8 cali długość lufy), strzelby, karabiny (jednostrzałowe jak i karabinki rewolwerowe czyli jakby zmutowany dłuższy rewolwer), pistolety (zazwyczaj jednostrzałowe)
Remington New Army 8" .44 1858r.
Awatar użytkownika
DjAbra
starszy szeregowy
starszy szeregowy

Postautor: PuMa » 14 sie 2017, 10:53

Dodałbym jeszcze do tego co mój predmó(wca) :?: -(czyni) :lol: :lol: napisał(a) karabiny i strzelby ładowane odprzodowo i odtylcowo-typu karabin sharpsa :lol: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
PuMa
marszałek
marszałek

Medals: 4
Sekcja HFT (1) Sekcja CP (1)
Cztery lata w KS E-Tawerna (1) 3 miejsce LOK'alna Liga 2013 (1)

Postautor: Czarnoprochowiec » 14 sie 2017, 16:15

Ojojoj :shock: ja to nie wiem :mrgreen: Może umówmy się tak. Rodzaj broni zostawiam do Państwa decyzji. Chciałabym żeby mąż załadował sobie parę razy ten proch zabezpieczył jakimiś kapturkami czy inną mazią co by po paluchach proch nie poleciał (tylę zapamiętałam jak mi pokazywał jakieś filmiki) postrzelał troche, porozmawiał z profesjonalistą (takim jakim jesteście Wy), ogólnie miał fun przez 1 czy 2 godzinki. Ktoś chętny zarobić troszkę? ;)
Czarnoprochowiec
szeregowy
szeregowy

Postautor: DjAbra » 14 sie 2017, 19:47

ale śmieszek :) avatar może sugeruje inny niż faktyczny stan ale ;)
co do mojego postu to miałem jedynie na myśli ilość możliwych do oddania strzałów bez przeładowania :)
dodam tylko że strzelby najbardziej dostępne są 2 strzałowe, chyba że ktoś chciałby garłacza to jedno strzałowy jest :)
Remington New Army 8" .44 1858r.
Awatar użytkownika
DjAbra
starszy szeregowy
starszy szeregowy

Postautor: Czarnoprochowiec » 16 sie 2017, 22:01

Widze, ze nikt konkretnie nie chce podjac mojej prosby. No nic, dziekuje za Wasz czas i cenne uwagi. Pozdrawiam
Czarnoprochowiec
szeregowy
szeregowy

Postautor: kamil82 » 17 sie 2017, 14:31

Jeszcze sporo czasu do 10-tego i po prostu na chwilę obecną nie wiadomo kto wtedy będzie na strzelnicy. Tak jak już pisałem odezwij się kilka dni wcześniej w dziale gdzie umawiamy się na strzelanie i wszystko się ustali.
kamil82
pułkownik
pułkownik

Sekcja CP (1) Trzy lata w KS E-Tawerna (1)

Wróć do Broń czarnoprochowa